פיקוח תשתיות

לכל מבנה יש תשתית, ולכל תכנון עירוני יש תשתיות שמונחות תחת כל המבנים שנבנים ביישוב. לצורך זה יש להקים תשתיות מים, ביוב, חשמל, תחבורה וכל תחם אחר שחייב באישורים ובתכניות בנייה. הקמת תשתיות היא למעשה הסתעפות של פרויקטים שונים בתחומים שונים שחייבים לתאם ביניהם, לוודא שהם נבנים ומוצאים פועל בהתאם לתכניות הקונסטרוקציה שלהם בכפוף לתקנות התכנון והבנייה השונות. לזה בדיוק נועד פיקוח תשתיות. התקנות חייבות להיות מיושמות בשטח בקפדנות ואין מקום כלל לסטות מהן, לא רק בגלל אי דיוק שעלול לגרום לתקלות ואי התאמות בבנייה, אלא גם משום שיש להן חשיבות קריטית ראשונה במעלה להצלחת כל פרויקט בנייה. פיקוח תשתיות חייב להיות קפדני ומחמיר ורק אנשי מקצוע שהוכשרו לכך והם בעלי ניסיון מגוון ולא רק ידע מקצועי הם האנשים המתאימים לעסוק כך.

פיקוח תשתית הוא עניין משפטי

כל כשל בבניית תשתית עלול להוביל להליך משפטי לפי החוק, ומכאן נובעת חשיבות הבחירה במפקחי תשתית מוסמכים שחוות הדעת שלהם מתקבלת במערכת במשפט כמקצועית ואמינה. מערך הפיקוח כולל אנשים מנוסים בדרך כלל, כאלה שראו יותר מפרויקט אחד מתנהל בשטח ולכן גם יודעים לעקוב אחר העבודה ולתאם ביעילות בין הזרועות השונות. יש חשיבות עליונה בבחירת פיקוח אחראי צמוד ולכן מוטלת גם על מנהלי הפרויקטים החובה לעבוד בצמוד עם פיקוח התשתיות הטוב ביותר בנמצא. מפקח כזה הוא חלק ממערך הבקרה והאיכות של העבודה בשטח, וזהות המשרד שינהל זאת קריטית. משרד אור מהנדסים מציג ניסיון רב ומיומנויות שנרכשו בפרויקטים רבים של תשתיות שונות. כל הפרויקטים הסתיימו בהצלחה והם נוהלו בשטח בכפוף לחוק ולתקנות השונות. המשרד ישמח להעמיד לרשותכם את הידע שנצבר על ידי מפקחיו ויועציו כדי להביא לגמר מוצלח כל פרויקט שלכם.

פיקוח על התשתיות

מסביב לנו ישנה הקמה של מבנים ושל תשתיות חדשות כל הזמן. יש פרויקטים של התחדשות עירונית שרואים אותם מוקמים מכל עבר ובכל רחוב כמעט, ויש פרויקטים של הקמת שכונות חדשות שעבורם צריכים להקים הרבה יותר מאשר בניין, כי אם מערך שלם של תשתיות נדרשות שקיימות בכל עיר מפותחת כהלכה ובשגרה. בכל הנוגע אל פיקוח תשתיות, ניתן לפנות אל חברת אור מהנדסים.

פיקוח תשתיות לכל תכנון עירוני

תכנון עירוני הוא זה אשר כולל תכנון של כל התשתיות הנדרשות במרחב העירוני. זה כולל את התשתית של הביוב, התשתית של החשמל, התשתית של קווי המים והתשתית של התחבורה. כל תכונית של בנייה במרחב שתחת רשות מוניציפאלית היא כזו אשר מחייבת התייחסות גם אל כל התשתיות הנדרשות והקמתן כהלכה, כאשר כל תשתית היא גם כזו אשר צריכה להיות מוקמת בהתאם לחוקי תכנון ובנייה, אחרת התוכנית הזו לא תאושר. ההיבט הכולל של התכנון הזה יתבסס על הלימה וסנכרון בין כל אותם החלקים. לשם כך יש גם תהליך של פיקוח תשתיות אשר נעשה אך ורק על ידי אנשי מקצוע אשר מוסמכים ומנוסים לשם כך.

החשיבות של פיקוח תשתית

כל אחד מעוניין כי הפרויקט שמוקם יהיה כזה אשר מיישם את כל המצופה ממנו בצורה הכי טובה. לשם כך ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לפעול במסגרת של תקנות וחוקי הבניין עבור כל סוג של תשתית שצריכה להיות מוקמת בפרויקט נבחר. פיקוח העבודה של התשתיות השונות היא כזו אשר מוודאה כי לא תהיה סטייה מכל התקנות הללו, דבר אשר לגרום אל תקלות ובעיות בשלב יותר מתקדם של אותו פרויקט בנייה. זה לא המקום שבו יכולים להקל ראש, אלא פעולה של פיקוח שבה האנשים שאר ממונים על המשימה חייבים להיות כאלה שפועלים לפי סטנדרטיים גבוהים ומחמירים ללא כל "עיגול" של אף פינה.

חלק ממערך הבקרה והאיכות

לחברת אור מהנדסים יש את כוח האדם אשר לו יש את הניסיון הנדרש עבור פעולה לא פשוטה של פיקוח בעבודות של תשתית, מתוך הבנה מעמיקה של ההשלכות עבור עבודה אשר נעשית כהלכה ולא פחות מכך. מפקח התשתיות הוא חלק בלתי נפרד ממערך הבקרה והאיכות של כל פרויקט בניה. הצלחה של עבודת הפיקוח היא כזו אשר מובילה גם אל סיום של כל פרויקט של בניה בהצלחה, ומכאן זה חשוב מאוד לאתר מערך של פיקוח שלו יש את ניסיון העבודה הכי רב בפועל, והמשרד שמגיע עם רקורד מרשים בעניין יהיה זה שייבחר ברב הפעמים, קרוב לוודאי.

סגור

    השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

    השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

    Call
    Mail