חוות דעת תנועתית

כחלק משירותיו של משרד אור מהנדסים – ייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים, תוכלו לקבל חוות דעת תנועתית וייעוץ תנועתי. משרדינו מתמחה בהענקת שירותים הנדסיים למגוון גופים מוניציפאליים, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות בתחום התחבורה, הכבישים והתשתיות. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסים אזרחיים, הנדסאים ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק את השירות האיכותי, המקצועי והטוב ביותר. כחלק מראיית העולם הבלתי מתפשרת שלנו, בחרנו כי משרדנו יעמוד מידי שנה בתהליך רגולציה מחמיר של תו התקן ISO9001:2008 הבינלאומי לניהול באיכות.

חשיבותה וכוחה של חוות דעת תנועתית 

חוות דעת תנועתית למעשה הינה מסמך המתאר את מסקנותיו ורשמיו של מהנדס תנועה בכל הנוגע לגבי תנועה ובטיחות בתנועה המתוכננת בשטח. דוגמא לכך היא סיטואציה בה קיימת בקשה לפתיחת גן ילדים ברחוב ללא מוצא. לרוב חל איסור על הדבר, אך בהינתן חוות דעת תנועתית אשר תומכת בדבר וקובעת כי לא קיים סיכון בטיחותי בהקמת הגן במיקום זה, הרי שתתאפשר הקמתו במיקום זה.

חוות הדעת התנועתית יכולה גם להתריע מפני כשלים בטיחותיים חמורים בתנועה. כגון: מעברי חצייה במקומות לא מתאימים, פניות מסוכנות וחדות מידי, שבילי אופניים במסלולים לא מתאימים, צמתים אשר ממוקמים באזורים אשר לא מאפשרים שדה ראיה פתוח לנהגים ועוד..

הרבה מעבר לחוות דעת

כפי שצוין כבר קודם, משרדינו, אור מהנדסים, עוסק בתחומים שונים וישמח להעניק לכם את השירות המקצועי הנדרש. שירותי המשרד כוללים: ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים אשר כולל פיקוח צמוד, תכנון רחובות וכבישים, בקרת תכנון, תכנון מערכות  בקרת תנועה  ITS ורמזורים, ניהול בטיחות באתרי עבודה, ניהול איכות ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על הפרויקטים השונים אשר עזרנו להקים במהלך השנים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולענות על כל שאלה שתתעורר בנושא.

חוות דעת תנועתית

חוות דעת תנועתית מאפשרת לכל מתכנן פרויקט לקבל פרספקטיבה חיצונית ולעיתים חיונית על תכניות תהליך העבודה. לעיתים קשה מאוד לראות תקלות ובעיות עתידיות בפרויקט שאתם משקיעים בו את כל מרצכם כדי לקדם. לכן, שירותי חוות דעת תנועתית הם בדיוק מה שיכול להיות ההבדל בין הצלחה או כשלון של הפרויקט שלכם. חוות הדעת נערכת על ידי איש מקצוע מתוך ראיה כוללת של צרכי הפרויקט כיום ובעתיד, וחיפוש אחר פגמים אפשריים בתשתיות, מערכות תחבורה וכבישים. לפרטים נוספים בנושא זה, ניתן ליצור קשר עם חברת אור מהנדסים.

חוות דעת תנועתית יכולה להיות מצילת חיים

חיבור של חוות דעת תנועתית מתבסס על אבחון כל תוכניות הפרויקט על ידי צוות של מהנדסי תנועה, מהנדסים אזרחיים הנדסאים ועוד צוותים מקצועיים שונים. לכל גורם יש את צורת ההסתכלות שלו על התוכנית וביחד הם מספקים תמונה מראה רחבה וחיצונית על תוכנית העבודה. דוגמא לכך היא סיטואציה בה קיימת בקשה לפתיחת גן ילדים ברחוב ללא מוצא. לרוב חל איסור על הדבר, אך בהינתן חוות דעת תנועתית אשר תומכת בדבר וקובעת כי לא קיים סיכון בטיחותי בהקמת הגן במיקום זה, הרי שתתאפשר הקמתו במיקום זה.

כמו כן, חוות הדעת התנועתית המקיפה והמקצועית יכולה להתריע מפני בעיות בטיחות, כשלים עתידיים ותכנון שאינו מושלם ועלול ליצור בעיות עתידיות בפרויקט. מיקום לא נכון של מעברי חציה, סלילת עיקולים חדים ופניות מסוכנות בכבישים, מיקום שבילי אופניים ואזורי ילדים שיכול להוות סכנה למשתמשי התשתיות – כל אלו הן דוגמאות נפוצות לכשלים שניתן לאתר בעזרת דו"ח חוות דעת תנועתית.

הרבה מעבר לחוות דעת מקצועית

פרויקט בניה בישראל הוא תהליך מורכב ארוך ויקר, ולעיתים המעורבים בתהליך רוצים לקצר עד כמה שניתן את שלבי התכנון הארוכים. אולם, מתוך כל שלבי התכנון הקיימים, יש לחוות דעת תנועתית ערך משמעותי ברמה גבוה מאוד. מכוחו של דו"ח זה להציל חיי אדם ולמנוע תאונות דרכים וכשלי בניה חמורים שיכולים לעלות בחיי אדם. לכן, אנחנו בחברת אור מהנדסים מחזיקים צוות מקצועי מסור ואמין אשר מספק חוות דעת תנועתית אחראי לכל פרויקט. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסים אזרחיים, הנדסאים ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק את המענה האיכותי, המקצועי והטוב ביותר. זאת, תוך נכונות לשמור על אמינות ושקיפות לאורך תהליך הבדיקה. כחלק מראיית העולם הבלתי מתפשרת שלנו, בחרנו כי משרדנו יעמוד מידי שנה בתהליך רגולציה מחמיר של תו התקן ISO9001:2008 הבינלאומי לניהול באיכות.

סגור

    השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

    השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

    Call
    Mail