הסדרי ניתוב והתנועה על ידי אנשי מקצוע מומחים

כאשר נבנה מבנה מסחרי או מגורים, יש לסגור כביש, לנתב תנועה מחדש, ולבצע הסדרי תנועה לאירועים מיוחדים. כל זה חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום, כדי לא לפגוע באורך החיים של התושבים ולא לשבש את התנועה הקיימת. בכל הנוגע לעבודות כבישים וסגירות למטרות בנייה או אחרות, או בקבלת היתרי בנייה, מומלץ לפנות אל אור מהנדסים. או מהנדסים זה הוא ארגון מנוסה ובעל מוניטין שניתן להיעזר בו בכל שלב בתהליך.

אילו אלמנטים צריכים להיכלל באסטרטגיה לבקרת תנועה לאירועים?

תוך הקפדה ודאגה מירבית לבטיחות הולכי הרגל, התנועה והעובדים באתר, הצוות המיומן של אור מהנדסים יבטיח כי ניתוב התנועה מחדש באופן זמני יעשה בצורה מבוקרת ומקצועית, תוך הקפדה על כללי הבטיחות והדרישות של הרשות המקומית. יועץ התעבורה מכיר את כל התקנות שמטיל השלטון המקומי ובאחריותו לפקח על כל תהליך ניהול התעבורה, כמו:

 • תשתית לאספקת מים וחשמל
 • הרכבה של מעקות
 • מיקום תמרורים
 • הצבת שילוט
 • ניתוב תנועה

בכל הנוגע להיערכות לתנועה בכבישים, בטיחות ומקצועיות אינן אפשרויות אלא תנאי מוקדם. מדי יום פועלים אנשים באזורים עירוניים ובין עירוניים לשיפור זרימת התנועה כדי שיוכלו לבנות את הערים של העתיד.

מטבע הדברים, נושא נגישות הנוסעים עולה במהלך תהליכי העבודה בכביש, וחשוב למצוא עבורם פתרונות נגישים תוך שמירה על בטיחותם וכן ליצור עבורם אפשרויות תנועה נוחות וקלות, על מנת שנסיעתם לא תופרע הבטיחות נשמרת.

מהן בדיוק הגבלות תנועה לטווח קצר?

יש מגוון רחב של אמצעים זמניים שננקטים כדי לשלוט בתנועה ובאופן שבו אנו נעים בעיר לעבודה או לכל מקום אחר. חוקי התעבורה יכולים ללבוש צורה של שלטים, איתותים, כלי רכב ואפילו מנתבי תנועה אנושיים שתפקידם לספק הדרכה ופיקוח. ענפי הבנייה והתשתיות בישראל צומחים בקצב מהיר בשנים האחרונות, ובעקבות זאת, מדינת ישראל הטילה על כל עובדי התעשייה לתאם הסדרי תנועה לאירועים זמניים כחלק מתכנון הפרויקט על מנת לשמור על סביבה בטוחה לכל המעורבים. אור מהנדסים מספקים מגוון רחב של שירותים במסגרת חוקי התנועה, כגון תמרורים באתרי הבנייה, מתן הנחיות לעוברי אורח בצורה נכונה ובטוחה ועוד. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר כבר עכשיו.

סגור

  השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

  השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

  Call
  Mail