תכנון תחבורה

תכנון תחבורה ציבורית ופרטית מתבסס על מספר פעולות מרכזיות – כאשר כל אחת מהן נועדה להבטיח שימוש בטוח ויעיל בדרך. מעבר לכך, על עבודת התכנון לעמוד בתנאי השטח ותנאי התעבורה הקיימות, כמו גם על אלו העתידיות. כלומר, מדובר במענה מוקפד אשר אמור לסייע בכל הנוגע לתכנון כבישים, חניות, תמרורים, מעברי חצייה, איי תנועה, ככרות במפגש שבין הולך הרגל לנהגים. לקבלת מענה מקצועי בנושא זה, יש לפנות אל משרד אור מהנדסים. משרד מוביל זה, המנוהל על ידי אינג' ליאור בר, עוסק בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים בתחום התחבורה והתשתיות.

 

תכנון תחבורה – לבצע את העבודה כהלכה

החל מהנסיעה ברכבת אל העבודה, ביקור אצל ההורים בעיר אחרת ועד איסוף הילדים מחבריהם, השימוש בתחבורה ציבורית ופרטית הוא יום-יומי – ונועד לשרת אותנו במטרותינו השונות. בהתאם, על מנת שנוכל להמשיך במשימותינו השונות על הצד הטוב ביותר, על העיריות, הרשויות והגופים הרלוונטיים להבטיח תכנון תחבורה כראוי.

בשלב זה, חשוב להדגש כי "תכנון תחבורה" הינו מושג הכולל בתוכו למעשה, את הקשרים השונים שבין מערכת התחבורה לבין השימושים והפעילויות הרלוונטיות בקרקע. מדובר בתחום המשמש כעולם ומלואו, במסגרתו נבנים מודלים שונים לחיזוי התפקוד והביקוש של מערכות התחבורה שונות; משימות הלוקחות בחשבון את התחבורה הציבורית, התחבורה הפרטית, הנדסת התנועה – כולל תכניות רמזור, מסלולים ומפרצים, בדיקה של שיטות שונות לשיפור הבטיחות בתשתיות השונות וכן הלאה.

כך או כך, על מנת להבטיח שמלאכת תכנון התחבורה מתנהלת כהלכה, יש לפנות אל חברה המתמחה בתחום זה – ולהסתייע בשירותיה החשובים. כך תוכלו להבטיח עוד שנים רבות ואיכותיות בתחום התנועה והתחבורה, בין אם ברכב פרטי, אוטובוסים או רכבות.

 

אור מהנדסים – תכנון תחבורה ציבורית בצורה מקצועית ומיומנת

החל מתכנון תנועה ודרכים, תכנון נספחי תנועה וחניה ועד ניהול פרויקטים ופיקוח – פעולות אלו ואחרות מבצע משרד אור מהנדסים בהצלחה רבה. זאת ועוד, תוך עמידה בתקנים המחמירים – כמו גם עמידה בתו התקן ISO9001:2008 הבינלאומי לניהול באיכות. בנוסף, כל פרויקט בו לוקח חלק צוות המשרד, מתבצע במקצועיות רבה, באמינות ובשקיפות מלאה.

 

סגור

השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

Call
Mail