חוות דעת תנועתית

כחלק משירותיו של משרד אור מהנדסים – ייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים, תוכלו לקבל חוות דעת תנועתית וייעוץ תנועתי. משרדינו מתמחה בהענקת שירותים הנדסיים למגוון גופים מוניציפאליים, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות בתחום התחבורה, הכבישים והתשתיות. הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדסים אזרחיים, הנדסאים ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום אשר ישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק את השירות האיכותי, המקצועי והטוב ביותר. כחלק מראיית העולם הבלתי מתפשרת שלנו, בחרנו כי משרדנו יעמוד מידי שנה בתהליך רגולציה מחמיר של תו התקן ISO9001:2008 הבינלאומי לניהול באיכות.

חשיבותה וכוחה של חוות דעת תנועתית 

חוות דעת תנועתית למעשה הינה מסמך המתאר את מסקנותיו ורשמיו של מהנדס תנועה בכל הנוגע לגבי תנועה ובטיחות בתנועה המתוכננת בשטח. דוגמא לכך היא סיטואציה בה קיימת בקשה לפתיחת גן ילדים ברחוב ללא מוצא. לרוב חל איסור על הדבר, אך בהינתן חוות דעת תנועתית אשר תומכת בדבר וקובעת כי לא קיים סיכון בטיחותי בהקמת הגן במיקום זה, הרי שתתאפשר הקמתו במיקום זה.

חוות הדעת התנועתית יכולה גם להתריע מפני כשלים בטיחותיים חמורים בתנועה. כגון: מעברי חצייה במקומות לא מתאימים, פניות מסוכנות וחדות מידי, שבילי אופניים במסלולים לא מתאימים, צמתים אשר ממוקמים באזורים אשר לא מאפשרים שדה ראיה פתוח לנהגים ועוד..

הרבה מעבר לחוות דעת

כפי שצוין כבר קודם, משרדינו, אור מהנדסים, עוסק בתחומים שונים וישמח להעניק לכם את השירות המקצועי הנדרש. שירותי המשרד כוללים: ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים אשר כולל פיקוח צמוד, תכנון רחובות וכבישים, בקרת תכנון, תכנון מערכות  בקרת תנועה  ITS ורמזורים, ניהול בטיחות באתרי עבודה, ניהול איכות ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על הפרויקטים השונים אשר עזרנו להקים במהלך השנים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם ולענות על כל שאלה שתתעורר בנושא.

סגור

השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

Call
Mail