תנועה לאירועים

תכנון הסדרי תנועה לאירועים זמניים בעלת ערך חשוב וקריטי לזרימת תנועה שוטפת ובטיחותית. משרד אור מהנדסים – ייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים ישמח לעמוד לשירותכם ולתכנן בצורה המיטבית את הסדרי התנועה לכל אירוע שרק יבוא. משרדינו עוסק בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים בתחום התחבורה והתשתיות. המשרד מעניק שירותים הנדסיים למגוון גופים מוניציפאליים, חברות ממשלתיות וחברות פרטיות בתחום התחבורה, כבישים ותשתיות.

באילו מצבים צריך תכנון הסדרי תנועה לאירועים ?

בכל מצב של אירוע המוני, עבודות פיתוח זמניות או כל מקרה המחייב שינויי תנועה זמניים ולא קבועים מחייב תכנון תנועה מותאם וייעודי. תכנון תנועה זה מסדיר את התנועה עד לסיום האירוע בהתאם לקביעת הרשויות. מטרת הסדרי תנועה החדשים והזמניים הללו היא להבטיח תנועה לאירועים באופן בטיחותי גם בזמן של אירועים המוניים כגון הופעות, פסטיבלים, תהלוכות, מרתוני ספורט למיניהם.

במקרים אלה עולה הצורך לאפשר קיום האירוע לצד המשך תנועה במרחב למשתמשי הדרך. בשעה שישנה חסימה של כבישים יהיה צורך בתכנון מדויק וויסות התנועה דרך מסלולים אלטרנטיביים הקיימים באזור. זאת במטרה לאפשר לחיים להתקיים גם בשעה שהעיר חוגגת אירוע מסוים. את התכנון של הסדרי התנועה החדשים חייב לבצע איש מקצוע מנוסה בלבד, העדיפות היא כמובן לקבלת שירות מקצועי מידי משרד מהנדסי תחבורה מנוסה ומומחה בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים כי התכנון אשר תקבלו יהיה המתאים ביותר עבור אופי היישוב ותשתיות התחבורה הקיימות באזור.

ההתפתחות לא עוצרת לרגע

בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי מדינת ישראל משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לשיפור ופיתוח מערכות התשתית התחבורתית הקיימת. אך בשעה שמתבצעות עבודות רבות כאלו על הכבישים בכל רחבי הארץ, אנו יכולים לראות כי באותם המיקומים הסדרי התנועה חייבים להשתנות. זהו למעשה מצב חריג בהשוואה לתנאי הדרך הרגילים והמוכרים לנו, כך שנדרשת התייחסות פרטנית של הסדרי התנועה על מנת למנוע היווצרות של מוקדי סיכון אפשריים. כך משרד אור מהנדסים ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבניית תכנית הסדרי תנועה זמניים אשר מותאמים בצורה מדויקת למכשול אשר קיים על הכביש, לצרכי האוכלוסייה ולתנאים אשר שאר האזור מציב בפנינו.

סגור

השאירו פרטים ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם

השדות המסומנות בכוכבית הן שדות חובה

Call
Mail